Pijeme, jíme, zase pijeme
a pak hodnotíme

Byli jsme všude, přesvědčte se ...

Montenegro pubDatum hodnocení: prosinec 2016

Hodnotili: Fera, Kukuřica, Pan Leo, Plašan, Šenkyna, Obláček

Kraj: Jihomoravský - Brno

Adresa: Kotlářská 30, Brno

Internetová adresa: www.montenegro-pub.cz

Facebook: www.facebook.com/Montenegro-pub

Pivo na čepu: Matouš 11° filtrované ležák, Rychtář Natur 12° nefiltrované ležák, Démon 13° filtrované polotmavý speciál, Lobkowicz Premium 12° světlé ležák, Velen pšeničný ležák nefiltrované speciál, Kvasar 14° medový filtrované speciál

Možnost ubytování: NE

Volnočasové aktivity: Sledování sportovních přenosů nebo hudebních pořadů.

Popis: Do Montenegro pub jsme zavítali začátkem listopadu, jenže problém nastal v tom, že jsme tuto restauraci navštívili jako druhou v ten den. Došli jsme až kolem 22 hodiny. Prostředí bylo pěkné a obsluha se nás ujala téměř hned. Výběr pivka byl překvapující a každý si našel svého favorita. K našemu zklamání nám při druhé objednávce bylo řečeno, že budou zavírat, tak ať si objednáme poslední pivko.
Z důvodu pouze hodinové návštěvy a pouhých 3 vypitých piv jsme tuto restauraci nemohli řádně ohodnotit.
Nicméně restaurace nás zaujala a chtěli jsme jí dát další šanci, a proto jsme ji na našem vánočním tahu zařadili jako startovací. Sešli jsme se v plném počtu, vyzkoušeli jsme všechny varianty piv, dali nějaké to jídlo a vrhli se na hodnocení.
Pivo: Výběr piv byl velmi uspokojivý pro každého pivaře. Každý druh měl svou vlastní sklenici, což bylo asi fajn jak pro obsluhu (ale né u nás, když jsme každou rundu měnili druh pivka), tak i pro nás, že jsme se nemuseli dokola vyptávat, kdo co má a jak mu chutná. Nicméně pokud bychom měli vybrat šampióna, tak za nás vyhrál Matouš 11. Výborná chuť, krásná pěna, prostě pivo na celý večer.
Jídlo: Každý jsme měli jiné jídlo, ale u všech zněla pouze pochvalná slova. Já konkrétně měl Hovězí Monte Big Burger a byl jsem maximálně spokojen.
Prostředí: Pěkné, čisté. Kuřáci ocenili venkovní „letní stan“ a televizi, na které mohli sledovat mistrovství světa v hokeji do 20 let, díky tomu jim neutekl žádný zážitek z důvodu odchodu od stolu, kde jsme utkání sledovali také. Zaslechl jsem i pochvalu kožených opěrek na hlavu u pisoáru, ale to už je na každém dle libosti. 
Obsluha: Byla velmi příjemná a vnímala naše přání i přes to, že né vždy jsme si byli jisti, zda nás při průchodu kolem zaslechli. Pivko nám na stole nikdy nechybělo a nádobí nikdy nepřebývalo. Prostě vše fungovalo tak, jak má.
Tato restaurace si u nás získala 2 pivka v hodnocení. Jako startovací místo pro partičky chlapáků před návštěvou velkoměsta je naprosto ideální a tým Pivava vám ji doporučuje.

Další atributy
Šenkyna, věčný realista a moralista :-)

Z čeho naše hodnocení vychází?

Vypito 30 piv
Snězeno 5 (počet porcí jídel)
Okupace 4 (počet hodin)
150 minut čistého smíchu

Jaký je váš názor?

Komentáře (0)